Naši kocouři

CH Cesare VolgaNeve*RU,  NEM

Cézi, chovný něvský kocour, celým svým jménem CH Cesare VolgaNeve*RU , je zatím posledním přírůstkem do naší kočičí rodiny. Tento krásný kocour pochází z ruského Volgogradu, z chovatelské stanice VolgaNeve. Narodil se 3.12.2017 a k nám přicestoval 15.ledna 2019, tedy ve svém roce a  jednom měsíci. K lidem je přítulný a mazlivý, rád se nechává hladit, česat a drbat, vydržel by tak celý den 🙂  S Cézim jsme již dosáhli titulu Champion a nyní ho dělí už jen pár EX1 od titulu Interchampion...

ESM kod:  a 09 21 33

Testy: FeLV a FIV po rodičích neg,  HCM neg,  PKD neg  

FOTO ZDE

————————————————————————————-

IC Legolas Duma Lasu*PL,  NFO

Lelo podzim 2015

Lelík, celým svým jménem  IC Legolas Duma Lasu*PL , je náš přítulný norský lesní kocour, od března 2021 už kastrát, kterého jsme si dovezli od paní Beaty Bronizsewské z polské CHS Duma Lasu. Narodil se 23.ledna 2014 a než jsme si ho v červenci 2014 odvezli, vyrůstal spolu s její dvouroční dcerkou Magdalenkou, která ho měla radši než všechny panenky…Spali spolu v jedné postýlce, hráli si spolu, byl to prostě její milovaný “Leloš”… Je to povahově klidný kocour, hodně přítulný, chodí se často mazlit, má rád blízkost lidí… Když chce svou oblíbenou pochoutku tuňáka s rýži, skočí si v kuchyni na linku a dokáže neskutečně projevovat lásku, tlačí se do náruče, vrní a ducá hlavou do rukou, jen abychom si všimli, že modré princátko je tady a chce svou dobrůtku.. Naučil se krásně chodit na vodítku a zamiloval si procházky po venku, vždycky se ven těší, obejde si svůj rajón kolem baráku, prošmejdí zahradu a domů se mu pak moc nechce, ale není zbytí, domů se musí… Lelíka jsme si hodně zamilovali pro jeho krásné zbarvení, povahu a chování. I k ostatním kočkám doma se chová jako opravdový princ..s Berťou jsou kamarádi a někdy si hrají na Usaina Bolta, kdo jako první přeběhne celý byt tam i zpět 🙂 Prostě s Lelíkem je vždy supr..!!!

EMS kod:   NFO  a 09 22                  

Testy:    FeLV:  neg       FIV:  neg       HCM: neg      PKD: neg 

GSDIV: neg          

Foto ZDE

 

—————————————————————————————

SP Bert Hanako*CZ,   NFO

bert zima

Tak toto je náš roztomilý norský kocourek Čertík Bertík, kastrát, celým jménem SP Bert Hanako*CZ.  Narodil se 13.května 2014 ze spojení IC Hanako Cernunnos CZ  a  SC S*Segersjös Knox. Je to náš velký miláček, mazlík a lumpík zároveň, prostě je to kocourek, který má “za ušima” a dokonale toho umí využít 🙂 Vždycky kouká těma svýma uhrančivýma očima a vymýšlí, jak nás dospěláky zaujmout, abychom si s ním hráli, nejlépe laserovým paprskem, za kterým by se utloukl…Když zrovna nemáme čas, tak si prostě laserové světýlko najde sám, shodí ho se stolu a hraje si s ním jako s myší a čeká, kdy to zasvítí 🙂 Další jeho oblíbenou hračkou je brouk z umělé hmoty, kterého nosí hrdě po bytě jako svou kořist a nahlas u toho “mluví”, to abychom si všimli, že něco ulovil. Pak ho zanese k misce s vodou a tam ho nekompromisně utopí 🙂  Ale jinak je Berťa strašně hodný a mazlivý kocourek, když se chce pomazlit tak přijde, ťukne hlavičkou, nebo vyskočí na gauč do klína, vrní a dává tak najevo svou spokojenost. Taky se chodí mazlit v noci…to se pak s Lelíkem střídají, jeden z postele seskočí, druhý tam hned hupsne 🙂  Krásný pohled na Berťu je, když si hrdě vykračuje se vztyčeným ohonem, mávajícím na všechny strany, dávajíc tak najevo svou radost a vznešenost…Skutečně velký, velký miláček!! Dne 10.11.2018 dosáhl nejvyššího výstavního titulu SUPREME PREMIOR !!!  Velká gratulace, miláčku Bertíku !!!!

EMS kod:   NFO  n

Testy:   FeLV: neg             FIV:  neg

Foto ZDE

 

————————————————————————–