Naši kocouři

CH Cesare VolgaNeve*RU,  NEM

Cézi, chovný něvský kocour, celým svým jménem CH Cesare VolgaNeve*RU , je zatím posledním přírůstkem do naší kočičí rodiny. Tento krásný kocour pochází z ruského Volgogradu, z chovatelské stanice VolgaNeve. Narodil se 3.12.2017 a k nám přicestoval 15.ledna 2019, tedy ve svém roce a  jednom měsíci. K lidem je přítulný a mazlivý, rád se nechává hladit, česat a drbat, vydržel by tak celý den 🙂  S Cézim jsme již dosáhli titulu Champion.

ESM kod:  a 09 21 33

Testy: FeLV a FIV po rodičích neg,  HCM neg,  PKD neg  

FOTO ZDE

————————————————————————————-

IC Legolas Duma Lasu*PL,  NFO

Lelo podzim 2015

Lelík, celým svým jménem  IC Legolas Duma Lasu*PL , je náš chovný norský lesní kocour, kterého jsme si dovezli od paní Beaty Bronizsewské z polské CHS Duma Lasu. Narodil se 23.ledna 2014 a než jsme si ho v červenci 2014 odvezli, vyrůstal spolu s její dvouroční dcerkou Magdalenkou, která ho měla radši než všechny panenky…Spali spolu v jedné postýlce, hráli si spolu, byl to prostě její milovaný “Leloš”… Je to povahově klidný kocour, přítulný, v noci se chodí pravidelně mazlit, k naší radosti tak kolem druhé ráno 🙂 Když chce svou oblíbenou pochoutku tuňáka s rýži, skočí si v kuchyni na linku a dokáže neskutečně projevovat lásku, tlačí se do náruče, vrní a ducá hlavou do rukou, jen abychom si všimli, že modré princátko je tady a chce svou dobrůtku.. Naučil se krásně chodit na vodítku a zamiloval si procházky po venku, vždycky se ven těší, obejde si svůj rajón kolem baráku, prošmejdí zahradu a domů se mu pak moc nechce, ale není zbytí, domů se musí… Lelíka jsme si hodně zamilovali pro jeho krásné zbarvení, povahu a chování. I k ostatním kočkám doma se chová jako opravdový princ..s Berťou jsou kamarádi a někdy si hrají na Usaina Bolta, kdo jako první přeběhne celý byt tam i zpět 🙂 Prostě s Lelíkem je vždy supr..!!!

EMS kod:   NFO  a 09 22                  

Testy:    FeLV:  neg       FIV:  neg       HCM: neg      PKD: neg 

GSDIV: neg          

Foto ZDE

 

—————————————————————————————

SP Bert Hanako*CZ,   NFO

bert zima

Tak toto je náš roztomilý norský kocourek Čertík Bertík, nyní už kastrát, celým jménem SP Bert Hanako*CZ.  Narodil se 13.května 2014 ze spojení IC Hanako Cernunnos CZ  a  SC S*Segersjös Knox. Je to náš velký miláček, mazlík a lumpík zároveň, prostě je to kocourek, který má “za ušima” a dokonale toho umí využít 🙂 Vždycky kouká těma svýma uhrančivýma očima a vymýšlí, jak nás dospěláky zaujmout, abychom si s ním hráli, nejlépe laserovým paprskem, za kterým by se utloukl…Když zrovna nemáme čas, tak si prostě laserové světýlko najde sám, shodí ho se stolu a hraje si s ním jako s myší a čeká, kdy to zasvítí 🙂 Další jeho oblíbenou hračkou je brouk z umělé hmoty, kterého nosí hrdě po bytě jako svou kořist a nahlas u toho “mluví”, to abychom si všimli, že něco ulovil. Pak ho zanese k misce s vodou a tam ho nekompromisně utopí 🙂  Ale jinak je Berťa strašně hodný a mazlivý kocourek, když se chce pomazlit tak přijde, ťukne hlavičkou, nebo vyskočí na gauč do klína, vrní a dává tak najevo svou spokojenost. Taky se chodí mazlit v noci…to se pak s Lelíkem střídají, jeden z postele seskočí, druhý tam hned hupsne 🙂  Krásný pohled na Berťu je, když si hrdě vykračuje se vztyčeným ohonem, mávajícím na všechny strany, dávajíc tak najevo svou radost a vznešenost…Skutečně velký, velký miláček!! Dne 10.11.2018 dosáhl nejvyššího výstavního titulu SUPREME PREMIOR !!!  Velká gratulace, miláčku Bertíku !!!!

EMS kod:   NFO  n

Testy:   FeLV: neg             FIV:  neg

Foto ZDE

 

————————————————————————–