11.května 2019 – máme májová koťátka Neva Masquerade, vrh F , naše Šmoulinka (Lenny Z Chřibských hor) přivedla na svět pět malých krásných něváčků ! Otcem je IC Hadar iz Tverskogo Knyazhestva RU. Mimíšci se mají čile k světu a neustále cucají maminčino mlíčko. Teď necháváme Šmoulinku i malé v klidu, jak trošku povyrostou, tak je nafotíme a přidáme konkrétní info o každém jedinci…..

Všechna jsou prozatím volná. 

——————————————————

Informace pro zájemce o naše koťátka:

Koťátka u nás odchováváme pouze s PP a to včetně koťátek určených “na mazlíka”. Odcházejí od nás po dosažení třinácti týdnů, odčervené a očkované předepsanými vakcínami, po dohodě čipované. Samozřejmostí je kupní smlouva, očkovací průkaz a malá výbavička do nového domova.

Pokud se rozhodnete pro naše koťátko, doporučujeme nejdříve osobní návštěvu, na které budete mít možnost koťátko vidět na živo. Tyto návštěvy jsou možné od osmého týdne stáří kotěte, do té doby vám můžeme kotě předběžně zamluvit. Po seznámení s koťátkem a jeho prohlédnutí si ho pak můžete závazně zarezervovat. Rezervaci provádíme po složení poloviny kupní ceny.

Status:

Volné – koťátko je volné

Zamluveno – koťátko je zamluveno na dobu určitou

Rezervováno – koťátko je rezervováno oproti záloze

Prodáno – koťátko je již v nové rodině

_____________________________

r.2018

Vrh E

Slečny jsou již v novém domově, obě kočičky si do své chovné stanice vzala paní Dominique – Sarah Durrey z Wiesenburgu(DE). Jsme moc rádi, že holky budou svůj další život trávit spolu, byly na sebe vázány už od samého narození a vše dělaly spolu, takže u paní Dominiqy v tomto budou pokračovat…. Hodně štěstí a vše NEJ, Esterko a Elizabeth !!!! 

———————————————–

Elizabeth

Prodaná

EMS kód: n 03        Porodní váha: 115 g       13.týden: 1650 g

——————————————————-

Ester

Prodaná

EMS kód: n             Porodní váha: 100 g           13.týden: 1610 g

Fota z vrhu E:  ZDE

————————————————————————————-

r. 2017

21.dubna 2017 se nám narodila čtyři nádherná sibiřská koťátka, dva kluci a dvě holky. Plánovaný vrh “D” je ze spojení  IC Irmina Sibermain CZ a GIC Ferrero de Claire CZ. 

vrh D

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Daisy  

Prodaná

EMS kod: SIB n 22     Porodní váha: 121 g          12.týden:  1680 g

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Darinka

Prodaná

EMS kod: SIB ny 22    Porodní váha: 107 g       12.týden: 1600 g

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Darwin

Prodaný

EMS kod: SIB n 09 23     Porodní váha: 115 g       12.týden:1630 g

– – – – – – – – – — – – – – – – – – – – – –
Dustin –R.I.P.

bohužel svůj boj prohrál, zemřel 8 den svého života…

Fota vrhu D:  ZDE

————————————————————————————-

Informace pro zájemce o naše koťátka:

Koťátka u nás odchováváme pouze s PP a to včetně koťátek určených “na mazlíka”. Odcházejí od nás po dosažení třinácti týdnů, odčervené a očkované předepsanými vakcínami, po dohodě čipované. Samozřejmostí je kupní smlouva, očkovací průkaz a malá výbavička do nového domova.

Pokud se rozhodnete pro naše koťátko, vyžadujeme nejdříve osobní návštěvu, na které budete mít možnost koťátko vidět na živo. Tyto návštěvy jsou možné od osmého týdne stáří kotěte, do té doby vám můžeme kotě předběžně zamluvit. Po seznámení s koťátkem a jeho prohlédnutí si ho pak můžete závazně zarezervovat. Rezervaci provádíme po složení poloviny kupní ceny.

Status:

Volné – koťátko je volné

Zamluveno – koťátko je zamluveno na dobu určitou

Rezervováno – koťátko je rezervováno oproti záloze

Prodáno – koťátko je již v nové rodině